Mafia Club Rīga

Mafijas spēļu klubs «Mafia Club Riga» – tas nav vienkārši klubs, kurā jūs varēsiet paspēlēt spēli mafija, bet tā ir superīga un dvēseliska kompānija, jaunas interesantas iepazīšanās un lieliska vieta, lai patīkami pavadītu laiku! Pasakaini vadītāji un aizraujošas spēles!

 

Spēlējot kaut reizi «Mafia Club Riga» Jūs noteikti kļusiet par mūsu ierasto biedru, jo mēs nevienkārši iemācam spēles «Mafija» noteikumus, mēs pieejam spēles organizācijai ar radošumu un dvēseli, kā arī nodrošinam vietu kur norisināsies spēles un arī visu nepieciešamo inventāru. Mēs izrādam īpašas rūpes par katra spēlētāja komfortu, it īpaši palīdzam jauniņajiem.

Vadītāji, detalizētā veidā paskaidro spēles «Mafija» noteikumus, dod padomus un «laifhakus», paskaidro, kā rīkoties katrā situācijā, kas izveidojas Mafijas spēles laikā.Bet, kas attiecas uz noteikumiem – kluba darbības laikā, tie vairākkārtīgi pārveidoti un pielāgoti, lai uzlabotu spēles kvalitāti, tā lai būtu dažādība jau tā ļoti interesantajā spēlē, katrs personāžs ir apveltīts ar vel interesantākām funkcijām un īpašībām.

 

Bet par to vairs ne vārda…

 

Jūs esat ieinteresēti? Tad steidzieties uz «Mafia Club Riga».

Main 1.2
Main 1.5
Main 1.4